top of page

Cześć!

Nazywam się Ewa Sawczyn

i od 2013 roku szkolę przyszłe stylistki włosów na autorskim szkoleniu od podstaw oraz doskonalę techniki zakładania dla profesjonalistów na szkoleniach Masters.

Sama ułożyłam program szkoleniowy by nauczyć Cię wszystkiego ze szczegółami a w nasz czas szkoleniowy wcisnąć jak najwięcej praktyki, również na modelkach! Te szkolenie jest stworzone po to by dzielić się pełną wiedzą teoretyczną i praktyczną, przydatnymi trikami, dobrymi kontaktami ( tak tak, wszystko się dowiesz, gdzie zamawiamy od lat włosy, keratynę i inne :) ) i by ćwiczyć od początku poprawne wykonanie każdego z etapów przedłużania.

Wszystkie informacje ze szkolenia zabierzesz również ze sobą w swoich ilustrowanych materiałach szkoleniowych Bellis Beauty Academy 

20231105_151438.jpg

Dla każdego

nie ważne czy jesteś fryzjerem czy masz całkiem inny zawód - jeśli włosy to Twoja pasja to ja Ci w tym pomogę

24/7 Support

służę pomocą i podpowiedziami również po szkoleniu -  jeśli masz jakiś problem to czekam na pytania przed WhatsApp

Uniwersalne metody

Szkolę takimi technikami byś mogła wykonać dosłownie każde przedłużanie na każdym rodzaju włosa

Masters

Jeśli borykasz się z problemami w swojej pracy lub chcesz wskoczyć level wyżej w przedłużaniu zapraszam na indywidualne szkolenia zaawansowane

Zrzut ekranu 2023-11-09 210318.png
Pink Sugar

Daj sobie szansę na nowy biznes

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszam do kontaktu. Dla każdej klientki / salonu możemy również indywidualnie dopasować program szkoleniowy po wcześniejszym kontakcie.

bottom of page