top of page

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Możemy zrobić dla Ciebie - co najmniej 100% grubsze i dłuższe włosy - zdrowo wyglądające, bezpiecznie założone i wyjątkowej jakości. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalne indywidualne podejście pozwala nam na dobór fryzury dla każdej klientki bez względu na jej obecną fryzurę, styl życia czy możliwości.      Pytania? Przeczytaj do końca strony 

20211110_141019.jpg

Używamy włosów polskich dziewiczych oraz włosów słowiańskich farbowanych najwyższej jakości LUX

20211108_135328.jpg

Zagęszczamy z powodzeniem nawet bardzo cienkie włosy, jeśli lubisz naturalny efekt bez włosów do pasa to zagęszczanie jest dla Ciebie!

20211106_112225.jpg

Metoda keratynowa to najmniejsze mini i nano  łączenia

20230529_143437.jpg

Dla bardzo delikatnych włosów proponujemy również metodę ultradźwiękową najwyższej klasy urządzeniem Premium

20211013_151651.jpg

Wszystkie przedłużenia zrobione są metodą ukrytą, niewidoczną nawet w kitce!

20221025_125938.jpg

Dla tych co kochają bardzo długie i gęste włosy mamy aż 70cm włosy słowiańskie!

Jesteśmy salonem specjalizującym się w tego typu właśnie zabiegach, a do tego jednym z nielicznych w Polsce pracującym na co dzień na wysokiej jakości sprzęcie i produktach. U nas możesz cieszyć się pięknymi włosami w zaledwie 2-3 godziny, do tego keratyna na której pracujemy jest odporna na większość czynników dzięki czemu włosy nie spadają i nie wyczesują się w dużych ilościach. Można bezpiecznie je farbować i wykonywać inne zabiegi nawet od razu po założeniu. Oferujemy również komplet kosmetyków, które ułatwią dbanie o włosy w trakcie kilku miesięcy ich noszenia.
Dzięki latom doświadczenia i klientkom, które nam zaufały możemy proponować Ci swoje solidne doświadczenie i pomoc, bezpieczeństwo dla Twoich włosów w trakcie i po zabiegu oraz dać Ci gwarancję najwyższej sprawdzonej jakości byś mogła cieszyć się nową fryzurą przez wiele miesięcy.

Co jest ważne jeśli pierwszy raz zakładasz włosy?

1.     Pierwsza wizyta to BEZPŁATNE KONSULTACJE na które zapraszamy do salonu po wcześniejszej rezerwacji terminu . Jeśli nie możesz nas odwiedzić skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub przez komunikator. Ważne by wysłać do nas zdjęcia swoich włosów z tyłu i boku oraz zdjęcia inspiracji odnośnie tego jak chciałabyś by wyglądały po przedłużeniu. Na takich konsultacjach możemy dobrać zarówno włosy jak i metodę zakładania oraz wycenić całość usługi.

2.     METODA: Pasemka zakładamy metodą keratynową ( mini i nano łączenia, czyli najmniejsze kapsułki keratynowe o wysokiej trwałości bez zsuwania pasemek czy wyczesywania się włosów). Dodatkowo dla delikatnych włosów zakładamy metodą ultradźwiękową (płaskie łączenia)

 

3.     WŁOSY: Założysz u nas włosy najwyższej jakości, zarówno dziewicze (czyli niefarbowane polskie włosy o każdej strukturze: proste, falowane i kręcone - bardzo delikatne, miękkie) jak i włosy farbowane (są to włosy słowiańskie LUX proste, o gładkiej grubszej strukturze w porównaniu do dziewiczych włosów). Każde nasze włosy nadają się do wielokrotnego użytku.

4.     Włosy nosimy ok 3 miesiące (max. 6), po takim czasie zapraszamy na KOREKTĘ włosów. Przy każdej korekcie można również włosy uzupełnić o to co wyczesało się w trakcie noszenia, wymienić krótsze pasemka na dłuższe lub po prostu dołożyć włosów, żeby zwiększyć objętość. 

5.     Informacje odnośnie pielęgnacji otrzymasz w trakcie wizyty, usługa objęta jest gwarancją więc zawsze masz możliwość przyjechania do nas jeśli coś Cię niepokoi.

6.     Przy każdej korekcie istnieje możliwość odnowienia włosów doczepianych po ściągnięciu i poddania ich REGENERACJI Oxilock Plasma Amazing + ThermoRepair Top Up który zabezpieczy włosy na kolejne 3 miesiące. 

Piękne włosy w tym salonie wyczarują dla Ciebie

CENNIK naszych usług sprawdzisz TUTAJ

bottom of page