top of page
Pink Sugar
iStock-982216686_edited_edited.png

Mimo tego, że naszą specjalnością stało się przedłużanie Waszych włosów to wykonacie u nasz również wszystkie zabiegi fryzjerskie zaczynając od koloryzacji, balejaży a na wyjątkowej pielęgnacji z zabiegiem ThermoRepair Top Up i keratyną na czele kończąc.

Fryzjerstwo
 

Koloryzacja

Wykonujemy koloryzację zarówno włosów naturalnych jak i tych całościowo po przedłużeniu. W celu wyczarowania pięknych blondów pracujemy technikami AirTouch, balejaż, babylights, sombre. Korzystamy z koloryzacji marek Matrix i Kemon

       KOLORYZACJA / SOMBRE / TONOWANIE

2

Pielęgnacja

Czyli pierwszy i najważniejszy krok do pięknych i zdrowych włosów. O prawidłowe nawilżenie zadbamy z zabiegami pielęgnacyjnymi na produktach Kemon, Balmain i Moroccanoil a podczas koloryzacji z produktami ratującymi włosy od środka czyli Oxilock Plasma Amazing.

Produkt ten może być zarówno używany jako dodatek do farb i rozjaśniacza by zapobiec ewentualnym zniszczeniom, jak również jest naszym nr 1 w ratowaniu spalonych włosów z jakimi czasem spotykamy się przed przedłużeniem.  

       REGENERACJA / OXILOCK PLASMA

3

Spa dla włosów

Coś co kochamy najbardziej czyli niezawodny ThermoRepair od Jean Paul Myne. Jest wegański, pięknie pachnie, mogą go wykonywać nawet kobiety w ciąży, dba o włosy od środka jak nic innego. Włosy po nim są miększe, bardziej sprężyste, nie łamią się, lepiej się rozczesują, błyszczą i przede wszystkim są bardziej nawilżone. Polecamy każdemu, a klientkom które z różnych powodów mają bardzo zniszczone włosy polecamy połączyć nawilżenie z zabiegiem oxilock, daje super rezultaty już po pierwszym razie!

Dla fanek gładkich i mniej puszących się włosów mamy dwa rodzaje keratynowego prostowania. Pierwszy daje efekt wygładzenia, nawilżenia, ujarzmienia włosów, drugi daje efekt wyprostowania (w zależności od kondycji włosów i struktury efekt prostych włosów może być uzyskany po pierwszym lub kolejnym razie nałożenia keratyny). Wykonujemy zarówno na włosach naturalnych jak i przedłużanych.

       NAWILŻENIE  / KERATYNOWE PROSTOWANIE

4

Sklep

Mamy dla Was na miejscu całą gamę kosmetyków, które same używamy w salonie i polecamy naszym klientkom w pielęgnacji włosów przedłużanych jak i po prostu w codziennej pielęgnacji włosów tych zdrowych i tych wymagających szczególnego nawilżenia. Wszystkie dostępne produkty z aktualnymi cenami w zakładce sklep.

Pink Sugar
iStock-968871954_edited_edited.jpg

Już teraz mamy dla Ciebie

na pielęgnację i regenerację włosów do koloryzacji lub przedłużania

Pink Sugar

Umów się na
wizytę

W Bellis Beauty Studio mamy dla Was zawsze bezpłatne konsultacje

zarówno w salonie jak i online.

Zarezerwuj swoje: 695168214 lub przez Booksy.

bottom of page