Szkolenia przedłużania włosów  Bellis Beauty Academy


DOSTĘPNE PAKIETY:
szkolenia

Najbliższe wolne terminy:
03.02.17 PAKIET ROZSZERZONY: keratyna i ultradźwięki (dla osób po kursie podstawowym lub pracujących w zawodzie - szkolenie ze skróconą teorią na rzecz zajęć praktycznych).
1 dzień, 7h nauki, koszt 790zł. Zostało 1 wolne miejsce

PRZYGOTOWANIE TEORETYCZNE:: To nauka o rodzajach włosów, ich pochodzeniu, jakości, sposobie odróżnienia, o dostępnych metodach łączeń i różnicach między nimi, o używanych materiałach łączących, urządzeniach i akcesoriach. To również czas by poznać wszystkie ważne informacje odnośnie sposobu rozmieszczenia łączeń, umiejętności odpowiedniego doboru włosów, ilości, grubości pasemek, łączenia kolorów, długości, odpowiednich technik strzyżeń, koloryzacji czy rozmieszczenia włosów przekładanych, ściągania, poprawek nieudanych fryzur i wiele innych by umieć kompleksowo zadbać o każdego klienta. To również czas na rozwiewanie wszelkich wątpliwości i mitów odnośnie doczepiania włosów.

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE:: Czyli nauka przygotowywania samodzielnego pasemek (do metod ultradżwiękowej, keratynowe, tulejki), umiejętność łączenia kolorów i długości, nauka zakładania i ściągania włosów wybranymi metodami, nauka przeprowadzania dobrych konsultacji z klientką i doboru koloru/długości/ilości włosów, techniki strzyżenia i modelowania końcowej fryzury. Na zajęciach praktycznych wykonujemy jedno pełne przedłużenie włosów na główce treningowej lub modelce (*koszt włosów użytych do przedłużenia w takim wypadku pokrywa modelka przyprowadzona przez kursanta).

GRUPY::Szkolenia odbywają się w grupach 1-2 osobowych w siedzibie Bellis Beauty Studio lub w grupach maksymalnie 4 osobowych na wynajętej sali lub w salonie klienta (dojazd do salonu klienta poza obręb Wrocławia dodatkowo płatny - cena ustalana indywidualnie).


OPIS PAKIETÓW DO WYBORU::

Pakiet podstawowy:
teoria + praktyka na wybranej jednej metodzie doczepiania włosów (ultradźwięki / keratyna na ciepło / microringi / kanapki).
6h nauki, ponad połowa to praktyka + wykonanie jedno pełnego przedłużenia i zagęszczenia włosów na główce treningowej (lub modelce*).
W trakcie szkolenia przewidziane są krótkie przerwy na poczęstunek, kawę/herbatę.
Każdy kursant otrzymuje po szkoleniu autorskie materiały szkoleniowe Bellis Beauty Academy oraz dwa certyfikaty ukończenia wybranej metody w języku polskim i angielskim
Koszt: 690zł /osobę


Pakiet rozszerzony:
teoria + praktyka na wybranych dwóch metodach doczepiania włosów (ultradźwięki / keratyna na ciepło / microringi / kanapki).
10h nauki, ponad połowa to praktyka + wykonanie jedno pełnego przedłużenia i zagęszczenia włosów na główce treningowej (lub modelce*).
W trakcie szkolenia przewidziana jest jedna przerwa obiadowa oraz krótkie przerwy na poczęstunek, kawę/herbatę według potrzeb.
Każdy kursant otrzymuje po szkoleniu autorskie materiały szkoleniowe Bellis Beauty Academy oraz dwa certyfikaty ukończenia wybranych metod w języku polskim i angielskim
Koszt: 890zł /osobę


Pakiet premium:
teoria + praktyka na wybranych dwóch metodach doczepiania włosów (ultradźwięki / keratyna na ciepło / microringi / kanapki). Każda kolejna metoda do wyboru to koszt +190zł do ceny pakietu. Czas szkolenia w takim przypadku może się wydłużyć (szkolenie podzielone jest wtedy na dwa dni szkoleniowe)
10h nauki, ponad połowa to praktyka + wykonanie jedno pełnego przedłużenia i zagęszczenia włosów na główce treningowej (lub modelce*).
W trakcie szkolenia przewidziana jest jedna przerwa obiadowa oraz krótkie przerwy na poczęstunek, kawę/herbatę według potrzeb.
Każdy kursant otrzymuje po szkoleniu autorskie materiały szkoleniowe Bellis Beauty Academy, pakiet startowy (główka treningowa, zgrzewarka keratynowa, cążki, klamerki, podkładki, pakiet 40 pasemek treningowych, kartacz) oraz dwa certyfikaty ukończenia wybranych metod w języku polskim i angielskim
Koszt: 1490zł /osobę